Абонентам передплаченого зв'язку тепер доведеться реєструватися у оператора

admin Новини зв'язку

Абонентам передплаченого зв'язку тепер доведеться реєструватися у оператораНаціональна комісія з питань регулювання зв'язку затвердила порядок реєстрації абонентів, які обслуговуються без підписання письмового договору з оператором, тобто на умовах передоплати. Про це повідомили в НКРЗ.

Порядком встановлено як право, так і обов'язок споживачів (як фізичних, так і юридичних осіб) зареєструватися в оператора, провайдера телекомунікацій - наприклад, для перенесення абонентського номера або повернення невикористаних коштів при відмові від передплачених послуг.

Розробники документа припускають, що після отримання від абонента відповідної заяви сама процедура реєстрації займе один робочий день.

Зареєструвавшись, абонент має право на одержання від оператора інформації про власні облікових даних і про надані йому телекомунікаційні послуги.

Порядок реєстрації абонентів буде направлений на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України і набере чинності після офіційної публікації.

Нагадаємо, що відсутність реєстрації абонентів передоплати експерти називали однією з проблем на шляху введення в Україну послуги збереження номера при переході абонента від одного мобільного оператора до іншого (MNP).

Вконтакте
Pinterest