СDMA дарує місяць безкоштовного 3G-інтернету!

admin Новини зв'язку

СDMA дарує місяць безкоштовного 3G-інтернету!Оператор зв'язку і мобільного 3G-інтернету СDMAua проводить акцію «Перший місяць безкоштовно», в ході якої покупці стартових пакетів для підключення до мобільного інтернету, отримують можливість користуватися послугами безкоштовно протягом місяця з моменту підключення, в обсязі 5 ГБ.

Акція «Перший місяць безкоштовно» автоматично діє для всіх абонентів, які набувають стартовий пакет у квітні-травні 2011 р. в салонах «Алло», «Мобілочка», «Технополіс», «Мобільні фішки», «Евросеть» та інших регіональних мережах на всій території України. Місяць безкоштовного інтернету починається з моменту активації стартового пакета і завершується після 30 днів використання або вичерпання безкоштовних 5 ГБ. По закінченню безкоштовного періоду, для клієнта автоматично встановлюється тарифний план «Безлімітний день», який передбачає необмежений обсяг трафіку за 7 гривень на добу. Оплачується лише той день, коли абонент користується послугами.

Стартовий пакет для підключення до послуг мобільного 3G-інтернету включає в себе 3G-модем, коротку інструкцію з використання та налаштування, а також диск з програмним забезпеченням. Базова вартість пакету з модемом складає 349 грн. Кількість акційних стартових пакетів обмежена.

З більш детальною інформацією та правилами акції можна ознайомитися на офіційному сайті, а також по телефону * 111 (в мережі CDMAua) або 044 592 0000.

Вконтакте
Pinterest