Мобільний широкосмуговий доступ ERICSSON для windows 8

admin Новини зв'язку

Мобільний широкосмуговий доступ ERICSSON для windows 8Запропонований компанією Ericsson протокол істотно полегшує завдання інтеграції мобільного широкосмугового зв'язку для виробників ноутбуків і планшетів.

Протокол є результатом спільних зусиль, зроблених в рамках діяльності Форуму з впровадження USB (USB-IF).

Таким чином, перед виробниками пристроїв, що реалізують даний протокол, більше не стоїть завдання інсталювати драйвери для вбудованого модуля широкосмугового мобільного доступу або диспетчера з'єднань. Підтримка даного протоколу буде включена в Windows 8. Нове покоління модулів широкосмугового мобільного зв'язку Ericsson підтримує даний протокол. Його робота буде продемострувана широкій публіці в рамках конференції Microsoft BUILD в США на цьому тижні.

Метс Норін, глава департаменту Mobile Broadband Modules Ericsson: «Даний відкритий протокол зв'язку дозволяє виробникам ноутбуків і планшетів економити час і гроші. Це відноситься і до кінцевих користувачів: постійний зв'язок і прості поновлення замість завантаження з web-сайтів виробників ».Ericsson встановив взаємодію з даного питання з компаніями Силіконової долини, такими як AMD, Intel, NVIDA і Texas Instruments. В результаті модулі мобільного широкосмугового зв'язку Ericsson, що підтримують даний протокол, підвищують адаптивність PC-сумісних комп'ютерів на базі операційної системи Windows 8.

За словами Метс Норіна, «Оскільки споживачі все більше купують ноутбуки, нетбуки, планшети та інші мобільні пристрої, то потреба в мобільному доступі істотно зростає. Ми в Ericsson віримо, що саме вбудовувані можливості зв'язку допоможуть забезпечити високу доступність і простоту, які так затребувані споживачами».

Робота нового протоколу демонструється на референсних пристроях під час конференції Microsoft BUILD, яка проходить в г.Анахайм (Каліфорнія, США) з 13 по 16 вересня 2011.

Новий протокол буде інтегрований у всі модулі Ericsson, починаючи з F5321gw, H5321gw і C5621gw, і доступний після офіційного реліза Windows 8.

Вконтакте
Pinterest