Швидке перенесення фіксованих номерів з однієї мережі в іншу поки не можливе

admin Новини зв'язку

Швидке перенесення фіксованих номерів з однієї мережі в іншу поки не можливеПеренести фіксований номер з однієї мережі в іншу за 7 днів, як це прописано в проекті положення НКРЗІ про збереження абонентських номерів при зміні оператора, поки не представляється можливим. Про це повідомив генеральний директор компанії «Датагруп» Олександр Данченко.

«Для нас ця норма виявилася сюрпризом. Всі обговорювали перенесення номера в мобільних мережах, а у фіксованих - ні. Напевно, в проекті хтось щось переплутав», - сказав Данченко.

Він навів як приклад ситуацію з «Кримтел», коли оператор збанкрутував, а в «Укртелекому» так і не з'явилася можливість перепідключити їх на себе. «Якщо не можливо в короткі терміни перепідключити 30 тис номерів в окремому місті, то що тоді вже говорити у всеукраїнських масштабах», - зазначає менеджер.

Відзначимо, що в проекті уточнюється, що якщо компанії необхідно побудувати для переносу нову абонентську лінію, то термін переносу може бути продовжений до 14 днів.

Данченко додав, що «Датагруп» вивчає прийняте в НКРЗІ за основу положення про перенесення номерів і буде готувати свої пропозиції по ньому.

Вконтакте
Pinterest