Тариф Вільний life:) для дешевих дзвінків

admin Новини зв'язку

ТарифОператор мобільного зв'язку life:) оголошує про запуск оновленого тарифного плану «Вільний life:)», який націлений на тих людей, яким потрібні просто дешеві дзвінки і які не хочуть платити абонплату за послуги, якими вони не користуються.

life:) оновлює свій популярний тарифний план «Вільний life:)» і робить його ще більш вигідним. Тепер при поповненні рахунку на суму від 35 грн або більше одним платежем абонент отримує 3000 хвилин по 0 коп./хв. на номери life:) на 25 днів, і вигідний тариф 39 коп./хв. на номери інших операторів України. Крім того, абоненти тарифу отримують вигідні умови на міжнародні дзвінки: 0,99 грн/хв. на дзвінки в Росію і 1,99 грн/хв. на дзвінки в інші країни.

Тариф «Вільний life:)» діє по всій території Україні. Для переходу абонентів інших тарифів на «Вільний life:)» необхідно набрати номер * 142 * 1 #, вартість переходу складає всього 10 гривень.

Денис Захаренко, директор з маркетингу life:) відзначив: «Ми звернули увагу, що багатьом абонентам мобільного зв'язку потрібні лише дешеві дзвінки, тому що з усіх мобільних сервісів найчастіше вони користуються саме голосовим зв'язком. Виникає резонне питання, навіщо тоді постійно платити за послуги, якими абонент не користується? Саме для таких абонентів ми пропонуємо оновлений тариф «Вільний life:)», адже в ньому абонент може сам вибрати найбільш зручні і вигідні для себе умови обслуговування при незмінно дешевих тарифах».

Спеціально для абонентів тарифного плану «Вільний life:)» оператор пропонує також і нову послугу «Реальний нуль». Послуга дозволяє дзвонити по 0 коп./хв. на номери life:) без обмеження у хвилинах і без обов'язкових щомісячних поповнень. Вартість послуги - всього 49 копійок на день з основного рахунку (з ПДВ без ПФ)! Щоб замовити послугу «Реальний нуль» потрібно набрати номер * 142 * 0 # і слідувати підказкам.

Вконтакте
Pinterest