Тарифи на фіксований зв'язок підвищують під тиском Укртелекому

admin Новини зв'язку

Тарифи на фіксований зв'язок підвищують під тиском УкртелекомуКолишній глава Держкомзв'язку Микола Гончар, вважає, що коли НКРЗІ піднімає тарифи «під тиском» «Укртелекому» без попереднього відкритого обговорення своїх дій в громадськості, вона підставляє сама себе.

«Дотувати бездіяльність деяких товаришів за рахунок людей - абонентів зв'язку - це не правильний підхід. «Укртелеком» таким чином отримує додатковий дохід і при цьому не бореться за клієнтів в умовах рівної конкуренції. А адже це вже не державний, а приватний оператор», - сказав Гончар.

За його словами, через те, що «Укртелеком» звертає все менше уваги на якість обслуговування українців у селах, там посилився відтік абонентів. Втім, за офіційними даними, він поки несуттєвий. Так, за перший квартал абонентів у селі стало менше на 26 тис. (або на менш 2%). Експерти відзначають, що після підвищення цін масовий відтік можливий, але спрогнозувати його не можна.

Нагадаємо, вчора Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації прийняла рішення збільшити граничний тариф для населення на міський місцевий зв'язок на 10% з 31 жовтня. А на сільський зв'язок - в два етапи в цілому на 20%.

Таким чином, абонплата за містом зросте з 11,84-13,52 грн до 14,32-16,38 грн в залежності від того, використовується погодинна оплата чи ні. У місті зв'язок подорожчає на 2,24-2,48 грн до 29,22-31,98 грн/міс.

Вконтакте
Pinterest