Техносерв проапгрейдив backup-систему в МТС

admin Новини зв'язку

Техносерв проапгрейдив backup-систему в МТСТехносерв Україна, завершила модернізацію системи резервного копіювання і відновлення даних в МТС Україна.

Раніше для резервування критичних бізнес-додатків МТС Україна паралельно використовувалися два рішення - HP Data Protector і попередні версії системи EMC Networker. Відповідно, необхідно було підтримувати дві системи різних виробників, зі своїми інтерфейсами управління, що збільшувало витрати на експлуатацію та обслуговування системи.

У рамках проекту історично сформоване гетерогенне середовище резервного копіювання компанії «МТС Україна», було уніфіковано на базі програмного забезпечення EMC Networker. Фахівці «Техносерв Україна» виконали роботи по оновленню ПЗ EMC Networker, яке використовувалося в «МТС Україна», до актуальних версій, а також зробили міграцію з систем резервного копіювання інших виробників, забезпечивши при цьому необхідний замовником високий рівень безпеки даних.

У результаті реалізації проекту, «МТС Україна» отримала повністю оновлену платформу, що володіє широким набором засобів з резервного копіювання та відновлення, що дозволить гнучко і прозоро інтегрувати в неї нові сервіси компанії з необхідними рівнями обслуговування і політиками захисту даних. Управління резервним копіюванням даних здійснюється «з однієї консолі», з рольовою моделлю доступу, що істотно спрощує адміністрування системи і, відповідно, скорочує ризики.

Вконтакте
Pinterest