Українцям дадуть телефонні номери для інтернету

admin Новини зв'язку

Українцям дадуть телефонні номери для інтернетуУкраїнський проект Zadarma почав надавати українські телефонні номери з кодом 089 через Інтернет.

Для використання прямого номера підійде телефон, офісна IP-АТС, комп'ютер, смартфон або usb-телефон. Щоб отримати і використовувати номер необхідно зареєструватися на сайті компанії і поповнити рахунок на будь-яку суму. За активацію номеру плата не стягується, гроші з рахунку будуть використовуватися для міжнародних дзвінків.

Компанія уточнює, що номери з кодом 089 спеціально призначені для використання в інтернеті. Українські оператори тарифікують дзвінки на ці номери як на звичайні мобільні. Ніяких додаткових платежів за дзвінки на дані номери не передбачається. Вихідні дзвінки в Україну та інші країни з використанням безкоштовного номера, тарифікуються відповідно до обраного тарифного плану сервісу Zadarma.(Також В Україні створять аналог служби 911)

Оплатити послугу можна за допомогою кредитної карти, WebMoney, PayPal, терміналів поповнення або за безготівковим розрахунком.

Нагадаємо, в кінці минулого року оператор фіксованого зв'язку Vega запустив послугу IP-телефонії, за допомогою якої можна використовувати міський номер телефону, перебуваючи в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Вконтакте
Pinterest