У квітні-червні «МТС» заробив на українських абонентах 2,2 млрд

admin Новини зв'язку

У квітні-червні «МТС» заробив на українських абонентах 2,2 млрдВиручка мобільного оператора «МТС-Україна» у другому кварталі 2011 року зросла на 9% в квартальному і на 4% в річному численні і склала 2237 млн. грн. Про це сказано у фінансовому звіті оператора.

Основними факторами зростання в компанії називають збільшення абонбази (у 2 кварталі залучено більше 300 тис. нових абонентів), зростаюче споживання голосових і додаткових послуг, а також фактор сезонності попиту на фоні відносно стабільної ситуації в економіці.

Операційний прибуток до вирахування податків і амортизації (OIBDA) виріс в квартальному і річному численні на 18% і 8% відповідно. Позитивний вплив на нього справила збільшення доходів, підвищення ефективності інвестицій, витрат, процесів і людських ресурсів. Маржа OIBDA виросла на 3,7 п.п. щодо попереднього кварталу і склала 48,4%.

Чистий прибуток компанії виріс, у порівнянні з аналогічним періодом 2010 року, на 55,4% і склав 323,8 млн. грн. У порівнянні з першим кварталом 2011 року, цей показник виріс на 146,9%.

Під впливом сезонності попиту ARPU зріс на 8% відносно першого кварталу 2011 року і склав 39 грн. Середня кількість вимовлених абонентом хвилин (MOU) досягла 586 хв., Зростання склало 8% і 4% в річному і квартальному обчисленні відповідно.

У другому кварталі частка додаткових послуг у структурі ARPU досягла 28,3%. За рік доходи від передачі повідомлень зросли на 27%, від контент-послуг - на 22%. Найбільш значне зростання показали послуги передачі даних - у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зростання виручки від них склало 74%.

Вконтакте
Pinterest