У Сирії відключили Інтернет і телефонний зв'язок

admin Новини зв'язку

У Сирії відключили Інтернет і телефонний зв'язокУ столиці Сирії, Дамаску, відбулося чергове відключення доступу до Інтернету і телефонного зв'язку. Неполадки також відчули на собі жителі навколишніх територій і ряд віддалених від столиці міст і сіл.

Як повідомляє Al Arabia, причиною відсутності інтернету стало пошкодження оптоволоконного кабелю. Припущень з приводу стільникового сигналу немає. Не виключено, що інфраструктура була пошкоджена в ході чергового зіткнення збройної опозиції з урядовими військами.

Це не перший раз, коли Сирія залишається без Інтернету і стільникового зв'язку. Останній раз таке трапилося в травні цього року, коли інцидент підтвердили ряд великих технологічних корпорацій. Передбачалося, що інцидент пов'язаний із спробою сирійського уряду обмежити діяльність опозиції в Інтернеті.

До цього в країні також були відключалися Інтернет і телефонні системи. Як повідомив на той момент сирійський міністр інформації, відповідальність за розрив зв'язку лежала на повстанцях, що підтримують режим Ассада. Через два дні інтернет і мобільний зв'язок були відновлені в більшості сирійських провінцій.

Вконтакте
Pinterest