У США з'явиться єдина база вкрадених стільникових апаратів

admin Новини зв'язку

У США з'явиться єдина база вкрадених стільникових апаратівНайбільші мобільні оператори США за підтримки Федеральної комісії із зв'язку (FCC) мають намір сформувати централізовану базу даних з ідентифікаторами стільникових апаратів, які були вкрадені або загублені.

Передбачається, що ініціатива допоможе знизити швидкоростучу кількість крадіжок смартфонів і мобільних телефонів. Обслуговування «трубок», ідентифікаційні номери яких за заявою власників потраплять в базу, буде блокуватися, що не дозволить незаконним власникам підключити їх до мережі.

Протягом шести місяців власні бази ідентифікаторів з'являться в операторів Verizon Wireless, AT & T, Sprint і T-Mobile. Ще півтора року, як очікується, буде потрібно на їх об'єднання в єдиний масив. У перспективі, за задумом авторів ініціативи, її підтримають регіональні компанії, що представляють послуги мобільного зв'язку.

Крім того, стільникові оператори будуть інформувати своїх абонентів про способи віддаленого блокування загубленого апарату і знищення конфіденційних даних, так що їм буде легше повернути мобільний телефон.

Не виключено прийняття нових законодавчих норм, що визначають кримінальну відповідальність для умільців, що змінюють ідентифікатори стільникових телефонів з метою обходу блокування.

Вконтакте
Pinterest