Українці найчастіше використовують роумінг у Польщі

admin Новини зв'язку

Українці найчастіше використовують роумінг у ПольщіУкраїнці найчастіше користуються роумінгом в Польщі, але довше говорять в Іспанії. Про це йдеться у звіті роумінг-додатку Roamer за вересень 2013.

Виходячи зі статистики сервісу, українські туристи, які скористалися додатком, в перший місяць осені відвідали 39 країн.

Згідно з даними Roamer, найбільша кількість тих, що дзвонили через Roamer українців перебували під час дзвінка у Польщі. Друга країна за популярністю серед любителів говорити по телефону - Іспанія. Третє місце - Німеччина. Далі йдуть Великобританія і Греція - 4 і 5 місця відповідно.

При цьому по тривалості розмов першу позицію займає Іспанія. За вересень в цій південно-європейській країні українці наговорили в роумінгу з Roamer 12% часу всіх українських розмов; в Польщі говорили трохи менше - 10,1 %, по 7% частки розмов у Німеччині, Великобританії та Греції.

У топ-10 країн українців, з найбільшим використанням програми Roamer, також потрапили Азербайджан, Хорватія, Словенія, Литва і Росія. У такому ж порядку вони розташувалися і по тривалості розмов.

Вконтакте
Pinterest