Укртелеком модернізує послугу відеоконференц-зв'язку

admin Новини зв'язку

Укртелеком модернізує послугу відеоконференц-зв'язкуУкртелеком надає послугу відеоконференц-зв'язку на базі 34 власних студій, які є в усіх великих містах України.

Сервіс актуальний для клієнтів c широкою мережею філій. Використовуючи можливості відеозв'язку, будь-який бізнес може істотно оптимізувати свої процеси. Організація віртуальних бізнес-зустрічей дозволяє зменшити витрати на відрядження, економити робочий час і прискорити прийняття рішень - повідомляє компанія.

У 2014 році Укртелеком вдосконалив існуючі потужності послуги відеоконференц-зв'язку: модернізував всі основні вузли системи, замінив термінальне обладнання на сучасні системи HD-якості. Це підвищило рівень надійності роботи послуги у разі виникнення нестандартних ситуацій. Крім цього, було створене єдине середовище для співпраці учасників відеоконференції незалежно від їхнього місця розташування і комунікаційного устаткування. Відтепер відеоспівробітництво можливо навіть в дорозі, на віддаленому об'єкті або офісі з будь-якого засобу зв'язку: ноутбука, планшета або навіть смартфона. Для цього необхідно встановити на пристрої програмний клієнт і мати доступ до мережі інтернет - пояснює Укртелеком.

Вконтакте
Pinterest