«Укртелеком» ввів чотири нові тарифи на мобільний інтернет

admin Новини зв'язку

«Укртелеком» ввів чотири нові тарифи на мобільний інтернетЗ 15 березня телекомунікаційна компанія «Укртелеком» ввела чотири нових тарифних плани «Бізнес-Інтернет» для бізнес-абонентів (юридичних осіб), які користуються мобільним інтернетом.

«У пропозиціях повністю враховані потреби різних категорій бізнес-абонентів щодо обсягів користування мобільним Інтернетом і зняті всі обмеження по швидкості», - вважають в «Укртелекомі».

Перший тариф лінійки - «Бізнес-Інтернет 1» передбачає 1 Гігабайт включеного трафіку в налаштованій мережі «Укртелекому» і 40 Мбайт в національному роумінгу за абонплату 40 гривень на місяць. Тарифний план «Бізнес-Інтернет 3» передбачає 3 Гбайта у власній мережі і 70 Мбайт в нацроумінгу при абонплаті 70 гривень на місяць.

У тариф «Бізнес-Інтернет 10» включено 10 Гігабайт трафіку в мережі «Укртелекому» та 5 Гбайт в національному роумінгу. При цьому абонплата становить 120 гривень. Кожен Мбайт трафіку у власній мережі, не включеного в пакет, варто 0,01 грн.

Четвертий тарифний план нової лінійки - «Бізнес-Інтернет Преміум» передбачає необмежений по обсязі і швидкості мобільний Інтернет у мережі «Укртелекому» і 10 Гігабайт трафіку в мережі національного роумінг-партнера за 480 гривень на місяць.

Пропозиції доступні як для нових абонентів, так і для існуючих абонентів «Укртелекому».

P.S. Cтандарт WiMAX другого покоління

Вконтакте
Pinterest