УПЦ МП витратить $ 100 тис. на телефони для сall-центру

admin Новини зв'язку

УПЦ МП сall-центрНа початку наступного року українські православні зможуть отримати духовну настанову по телефону і прочитати проповідь дня з власного мобільного.

Про це розповів голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (МП) Протоієрей Георгій (Коваленко).

За його словами, зараз Церква розробляє проект, який дозволить віруючим бути «на зв'язку» з Церквою в будь-який час і в будь-якому місці - завдяки сучасним інформаційним технологіям. «Ми вже організували збір коштів на будівництво Кафедрального собору за допомогою SMS. Це - перша частина, початок проекту. Наступний етап - розробка програми для мобільного телефону. Її ми плануємо презентувати в січні-лютому наступного року».

За словами Протоієрея, в новий мобільний продукт увійде ряд програм, за допомогою яких кожен бажаючий зможе отримати інформацію про святих дня та їх житії, ознайомитися з духовними читаннями і проповіддю дня, прослухати аудіо-запису церковних піснеспівів, дізнатися про історичні події, отримати інформацію про порядок богослужінь в монастирях і так далі.

Заключним же етапом має стати створення call-центру. При цьому отець Георгій ще раз спростував слухи, що з'явилася, про те, що незабаром в телефонному режимі будуть відпускати гріхи.

За словами Протоієрея, в ідеалі на проект потрібно кілька сотень тисяч доларів: «Тільки на техніку потрібно близько 100 000 умовних одиниць. Крім того, потрібні приміщення, штат. На утримання останнього орієнтовно знадобиться 100 000 грн. на місяць ». Це, на думку священика, цілком реальна сума. Тим більше, що у церкві є можливість здешевити процес - особливо, якщо знайдуться благодійники.

Вконтакте
Pinterest