Verizon готується до відключення мереж 3G і повного переходу на LTE

admin Новини зв'язку

Verizon готується до відключення мереж 3G і повного переходу на LTEОдин з найбільших американських операторів стільникового зв'язку Verizon не збирається випускати смартфони, які підтримують тільки мережі LTE, раніше 2016 року. Тим не менш, компанія вже готується до того дня, коли її спадщина у вигляді мереж CDMA і EV-DO виїде в захід.

Житель США сербського походження Мілан Мілановіч виявив, що в Клівленді і Манхеттені для передачі даних в мобільних мережах LTE оператор використовує частоти 1900 МГц, які раніше були зарезервовані під мережі EV-DO (3G). Ресурсу GigaOM представник Verizon повідомив, що це були всього лише тест і компанія поки що не готова зробити перехід.

Пройде ще досить багато часу, перш ніж Verizon завершить перехід з 3G на LTE. Хоча Verizon в даний час має досить розвинену інфраструктуру і широку зону покриття LTE, 41% стільникових апаратів, що працюють в її мережі, навіть не підтримують LTE. Швидше за все, «Червоний Гігант» вирішив згорнути мережі CDMA і EV-DO у зв'язку зі зниженням попиту на послуги стільникового зв'язку в цих стандартах. Повністю вивільнити виділені під мережі попередніх поколінь радіочастотний ресурс Verizon вирішиться лише в тому випадку, якщо буде на 100% впевнена, що майже кожен смартфон в її мережі підтримує 4G.

Як би там не було, в даних умовах не варто розраховувати на приріст у швидкості передачі даних і підвищення стабільності роботи мережі. Принаймні до тих пір, поки в розпорядженні Verizon чи не з'явиться обладнання, яке підтримує LTE в смузі 1900 МГц.

Вконтакте
Pinterest