Воля частково припинила мовлення російських телеканалів

admin Новини зв'язку

Воля частково припинила мовлення російських телеканалівТелекомунікаційний провайдер Воля, виходячи з власних інтересів, частково припинив мовлення російських телеканалів, передає кореспондент з посиланням на прес-службу компанії.

Зокрема, не чекаючи рішення Нацради з ТБ і РМ (яке до цих пір не прийнято через відсутність кворуму), Воля прийняла рішення частково призупинити ретрансляцію російських телеканалів Росія 24, ОРТ (Перший канал. Всесвітня мережа), РТР- Планета і НТВ- Мир.

На підставі результатів опитування, проведеного днями серед абонентів, а також у відповідь на заклик Нацради і рішення профільного комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації компанія ВОЛЯ вирішила самостійно внести корективи у формат доступу до цих каналів - до офіційного рішення Нацради, - повідомляє прес-служба провайдера.

Вона зазначає, що компанія відмовляється від дублювання зазначених вище каналів в аналоговому форматі і залишає тільки їх цифрову версію. Одночасно в пакети програм в аналоговому форматі додані телеканали Сонце ТВ, еспресо ТВ та ін. У прес-службі підкреслюють, що при зміні складу пакетів враховувалася думка абонентів кожного з міст присутності компанії.

При цьому в Києві, де Воля вже не використовує аналогову технологію, компанія змінює пакети, в яких представлені РТР, ОРТ і НТВ Мир (канал Росія 24 не надається ). Зазначені канали замість соціального чи легкого пакетів будуть доступні тільки в платних цифрових пакетах телепрограм, починаючи зі Стартового, а також у пакетах інтерактивного телебачення Воля Smart HD, - повідомляють в компанії.

Вконтакте
Pinterest