Wnet відкриває ще один датацентр в Києві

admin Новини зв'язку

Wnet відкриває ще один датацентр в КиєвіУ рамках реалізації довгострокових планів розвитку компанії, Wnet повідомляє про поглинання компанії ТОВ Діджіареа Нетворкс і відкритті нового датацентру за адресою вул. Леонтовича, 9 кор. 2, передає кореспондент з посиланням на прес-службу компанії.

Новий датацентр включений в магістральне оптичне кільце ємністю Nx 10Gbit/s, що зв'язує його з вузлами компанії по Києву, основним ЦОДом Wnet, а також провідними ЦОДамі Києва ( Гайдара 50, БіМобаіл, Деново ).

Максимальна ємність нового Цода складає більше 500 U, з сумарною споживаною потужністю до 50 кВт/ч.

ЦОД обладнаний АВР з двома фідерами живлення, організований системою кондиціонування, а також від датацентра прокладені прямі оптичні волокна до основних операторів на вул. Леонтовича.

Новий ЦОД орієнтований в першу чергу на надання послуг телекомунікаційним операторам, що вимагають розташування устаткування в безпосередній близькості з магістральними вузлами операторів України.

Як уточнили кореспонденту в компанії, дане придбання дозволить Wnet надавати більш якісні телекомуслуг усім категоріям клієнтів.

Нагадаємо, як писала редакція, на початку листопада Wnet відкрила новий датацентр в центрі Києва по вулиці Богдана Хмельницького.

Вконтакте
Pinterest