За місяць кількість смартфонів у мережі Київстар зросла на 5%

admin Новини зв'язку

За місяць кількість смартфонів у мережі Київстар зросла на 5%У квітні 2014 року в мережі Київстар зареєстровано 5,2 млн. смартфонів.

Відзначається, що частка смартфонів у мережі Київстар вже перевищила 18,5 %, при цьому зростання кількості смартфонів у квітні 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом за попередній рік складає більше 52 %. За місяць кількість смартфонів у мережі збільшилася на 5 % (порівняно з березнем 2014 ).

Серед переваг українців лідирують мобільні пристрої на базі Android. У квітні 2014 саме таких гаджетів у мережі Київстар налічувалося більше 3,2 млн., а річний приріст склав 143 %. Другий за темпами зростання мобільною ОС стала iOS з показником приросту 46 %. В абсолютному вираженні абоненти мережі користуються більше 480 тис. iPhone.

Також високі темпи зростання демонструє мобільна платформа Windows. У квітні на різних модифікаціях даної ОС в мережі Київстар працювало більше 177 тис. телефонів, що на 25 % більше, ніж торік.

Кількість мобільних гаджетів, які працюють на базі операційних систем Symbian і Bada, продовжує скорочуватися, і зараз зменшилася вже на 21 % і 6 % в річному обчисленні відповідно. Станом на квітень Symbian-смартфонів в мережі налічується близько 1,16 млн., число Bada-смартфонів становить трохи більше 168 тис.

Одночасно тенденцію до зростання в зазначеному періоді продемонстрували тільки дві програмні платформи: Android - 5 % і, як не дивно, Symbian - 8 %. Це свідчить про те, що українці прагнуть користуватися останніми технологіями, однак поки схильні вибирати з моделей бюджетного сегменту - коментує Павло Сахно, менеджер по абонентського обладнання Київстар.

Вконтакте
Pinterest