Запропоновано спосіб поліпшення пропускної спроможності Wi-Fi-мереж

admin Новини зв'язку

Запропоновано спосіб поліпшення пропускної спроможності Wi-Fi-мережЯкість Wi-Fi-зв'язку в громадських місцях, таких як аеропортах, вокзалах та закусочних, часто залишає бажати кращого через те, що обмін даними між точкою доступу і користувачами відбувається по одному каналу. Дослідники з Університету Північної Кароліни (США) запропонували спосіб вирішення проблеми.

Чим більше користувачів підключено до хот-споту, тим важче йому обробляти запити, що надходять. У результаті швидкість пересилання пакетів даних знижується. Точці доступу може бути даний високий пріоритет, але тоді у підключених до неї пристроїв виникають складнощі з відправкою запитів.

Вчені розробили програму WiFox, яка здійснює моніторинг бездротового каналу зв'язку і в залежності від його завантаженості регулює пріоритет точки доступу. Чим більше необроблених запитів знаходиться в черзі, тим вищий пріоритет хот-спота.

Розробники протестували систему в лабораторній Wi-Fi-мережі, здатної обслуговувати до 45 клієнтських пристроїв. Виявилося, що пропускна здатність зростає приблизно на 400% при 25 користувачів і на 700% при 45 споживачах трафіку.

Результати дослідження будуть представлені на конференції ACM CoNEXT 2012, яка пройде в Ніцці (Франція) з 10 по 13 грудня.

Вконтакте
Pinterest