ZigBee-стандарт дозволить поліпшити бездротові пристрої введення

admin Новини зв'язку

ZigBee Input DevicОрганізація ZigBee Alliance повідомила про завершення робіт над новим стандартом радіочастотного зв'язку, який отримав назву ZigBee Input Device.

Стандарт покликаний замінити інфрачервоне випромінювання в бездротових пристроях введення, таких як пульти дистанційного управління.

ZigBee Input Device, за заявою розробника, забезпечує більший радіус дії і дозволяє віддавати команди, перебуваючи в сусідній із приймачем кімнаті.  Плюс до цього досягається істотне скорочення споживання енергії, що дозволить економити заряд батарей.(Цікаво - Абоненти безкоштовно збережуть номери)

ZigBee Input Device також передбачає можливість двостороннього зв'язку між пристроєм введення і електронним приладом.  Це дозволить реалізувати у побутовій та комп'ютерній техніці нові функції.

Очікується, що ZigBeeZigBee Input Device знайде застосування не тільки в пультах ДУ для побутової техніки, але і в комп'ютерних клавіатурах, мишах, тачпадах і т. д.  Як скоро з'являться перші пристрої з підтримкою нового стандарту, не повідомляється.

Вконтакте
Pinterest